F.A.Q.

Czym jest mentalizm?
Pomyśl o tym jako o „magii umysłu”. Zamiast używać sztuczek dłoni i szybkich palców, mentalizm wymaga głębokiej wiedzy o ludzkim zachowaniu. Łączy w sobie wiele technik, w tym sztukę sugestii, wiadomości podprogowe, czytanie mowy ciała, analizę statystyczną i programowanie neurolingwistyczne. Każdy występ jest inny, ponieważ każda osoba jest inna, co dodaje element ekscytacji i zaskoczenia podczas występów Asa Iluzji
KIEDY AS ILUZJI zaczął występować i jak wszedł w mentalizm i magię?
W wieku 13 lat As zakochał się w magii.
Czy as jest medium? Czy potrafi rozmawiać ze zmarłymi?
Pomyśl o tym jako o „magii umysłu”. Zamiast używać sztuczek dłoni i szybkich palców, mentalizm wymaga głębokiej wiedzy o ludzkim zachowaniu. Łączy w sobie wiele technik, w tym sztukę sugestii, wiadomości podprogowe, czytanie mowy ciała, analizę statystyczną i programowanie neurolingwistyczne. Każdy występ jest inny, ponieważ każda osoba jest inna, co dodaje element ekscytacji i zaskoczenia podczas występów Asa Iluzji.
Czy AS podróżuje?
W rzeczy samej. As występuje w całym kraju i na całym świecie. Jest w trasie od 5 do 15 dni każdego miesiąca, zarówno na imprezy firmowe, jak i prywatne imprezy. Odwiedź stronę Rezerwacja, aby sprawdzić dostępność i wycenę.